Uniwersalna kamera komórka drewniana rączka uchwyt boczny z zimnym ślizgiem mocowanie 1/4 cala 3/8 cala-dołkowe akcesoria do zdjęcia

Dostępność: W magazynie

zł205.68 zł143.98

Opis produktu

Uniwersalna kamera komórka drewniana rączka uchwyt boczny z zimnym mocowaniem do butów 1/4 cala 3/8 cala-dołkowe akcesoria do zdjęcia

Cechy:

Ta drewniana rączka ze standardowymi śrubami mocującymi pasuje do większości kameralnych komórek.

Wysokość śrub mocujących może być regulowana zgodnie z różnymi komórkami kamery.

Trzonek drewniany z gładką powierzchnią, solidna i trwała, wygodna do trzymania.

Drewniany uchwyt może być zainstalowany po obu stronach komórki aparatu, aby twoje zdjęcia bardziej stabilny.

Z otworami gwintowanymi 1/4 cala i 3/8 cala i uchwytem zimnej butów dla instalacji zewnętrznych akcesoriów.

Dane techniczne:

Materiał: Drewno + Aluminium

Złącze: śruby 1/4 cala

Rozmiar rzeczy: 6.5 * 8 * 11cm/ 2.6 * 3.1 * 4.3 w

Waga produktu: 203 g/ 7,2 uncji(jeden uchwyt)

Uwaga:

W zestawie znajduje się tylko długopis.

list przewozowy:

2 * uchwyty

1) akceptujemy Alipay, West Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane przez bezpieczny system płatności ESCROW.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia.

3) Jeżeli nie możesz złożyć zamówienie bezpośrednio po zamknięciu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie płatności, która powinna być zakończona w ciągu 3 dni.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. przedstawione obrazy nie są rzeczywistym towarem i są przeznaczone wyłącznie w celach informacyjnych.

5. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój towar w ciągu 30 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu rezerwy i różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten towar jest do państwa dyspozycji 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków!Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Slonecznylotos.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Należy poinformować nam, na czym polega wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Slonecznylotos.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązywać problemy, jeśli my o nich nie wiemy!

  • Waga: 203g
  • Skonfigurowane Do: Kamery
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: Uchwyt
  • Rozmiar (WxHxD): 6.5 * 8 * 11 cm
  • Materiał: Hybrydowy materiał

Opinie

Yousef D S | 2020-10-02

Quality handle, size just for a medium size hand. Plain wood finish without splinters. Aluminum inner rail to measure height and change from right to left. It also includes an allen key that is housed inside the handle with a magnet so that no get out. Very good price/quality ratio and faster shipping than expected. He has fit well in Smallrig brand cage.

5 / 5

Louisesmith | 2021-01-27

I just loved the handle, very good grip and anatomical, can change the side screw will Cage easily changing the central screws. Great seller, product came very well packed.

5 / 5

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze