Głupi Bookmark for More Fun Reading 3D Stereo Cartoon Lovely Animal Bookmark Zwariowanych Bookmark B2Cshop

Dostępność: W magazynie

zł34.74 zł27.79

Opis produktu

Głupi zakładka do bardziej ekscytującej czytania stereo 3D kreskówka słodkie zwierzęta zakładka Zwariowanych zakładka B2Cshop

Cechy:

1. Uratuj biedne zwierzę, które wbiło się w książce!Twojemu dziecku nie będzie wymówki za to, że on nie czyta!Czytanie więcej zabawy z naszej głupiej zakładką!Zabawne i łatwe w użyciu.

2. Stereo 3D kreskówka słodkie zwierzęta zakładki: prosty i praktyczny w użyciu, i zwiększyć zainteresowanie do czytania i zapewnić ciekawe doświadczenie czytania dla każdego czytelnika i praw.Jest to świetny sposób, aby zmusić dzieci do czytania.

3. Te śmieszne zgniecione wyrażenia pomogą ci śledzić, gdzie zatrzymali się na czytaniu.Są one trójwymiarowy, żyją i sprawiają, że czytanie bardziej atrakcyjne, ciekawe i nowe.

4. 3D zakładka dla zwierząt wykonane z wysokiej jakości PCV, wodo-i wielokrotnego użytku, nie łatwo uszkodzić; piękna zakładka do myszy pozostanie z wami na długo.

5. te zakładki-praktyczny i zabawny prezent dla osób, przyjaciół, dzieci, studentów, pisarzy, miłośników czytania, itp.Te małe dzieci chętnie spędzają swoje dni, podróżując razem z wami, czy to na drodze do zdania tego testu lub odkrycie nowej przygody!

6. Te małe zwierzęta przyniosą radość i inspirację każdemu czytelnikowi.Może on być umieszczony na swojej półce jako ozdoba, nadając książce, pokoju i życia, inny rodzaj zabawy.

OGŁOSZENIE:

1. rzeczywisty kolor może nieznacznie różnić się od zdjęcia z różnych monitorów i efekt świetlny.Proszę, pozwól odchylenie 1-3 cm ze względu na pomiar ręczny.

Specyfikacja:

Typ: 3D zakładka

Materiał: PVC

Długość: około 10 cm

1 x zakładka

Realizujemy dostawy na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO).Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wyślemy paczkę z Chin pocztą lotniczą.Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.Większość paczek można było dostać za 20 dni (4 tygodnie).Cm. poniżej informacje na temat czasu dostawy zbierania danych ilościowych:

Przyjmujemy wnioski o zwrot e-mail w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz towar, należy go zwrócić w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje dotyczące zwrotu, zanim odzyskasz go.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci wymianę bez dodatkowych opłat lub zaproponujemy zwrot po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego towaru.Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę za dostawę.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Slonecznylotos.pl!Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, daj nam pozytywną opinię o 5-gwiazdkowy przegląd, który jest dla nas bardzo ważne.Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możesz zostawić tutaj swoje prawdziwe uczucia.Jeśli nie jesteś zadowolony z towarami lub naszych usług, prosimy o kontakt z nami, zanim zostawić jakieś opinie, natychmiast rozwiązać ten problem, dziękuję!Napisz do nas, od 9:00am.to 18:00. (GMT+8) od poniedziałku do soboty .Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas i daj nam szansę pomóc.Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego (za wyjątkiem świąt państwowych w Chinach).Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, proszę jeszcze raz wysłać swoją wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w dni świąteczne (w tym niedziela).

  • Rozmiar: M
  • marka: Stookits
  • Typ: Kieszonkowe, Мультиинструменты

Opinie

Napisz opinię

Pokrewne produkty

Najlepsze